Novo vozilo dodijeljeno je u okviru projekta „Klimatski neutralna Županija Zapadnohercegovačka“, a u ime JU Zavoda za javno zdravstvo svečanosti u Posušju nazočila je ravnateljica Andrea Jurić.
Vozilo će doprinijeti kvalitetnijem, učinkovitijem i dostupnijem pružanju zdravstvenih usluga građanima.
Projekt financira Ministarstvo zaštite okoliša i zelene tranzicije Republike Hrvatske.
Vodeći partner je Javna ustanova Razvojna agencija Županije Zapadnohercegovačke – HERAG, dok je partner na projektu Vlada Županije Zapadnohercegovačke.


Croatian (Hrvatski)
English (UK) 







